قرص اسلیم مکس در ماه چقدر لاغر می‌کند؟

قرص اسلیم مکس در ماه چقدر لاغر می‌کند

در تلاش برای کاهش وزن مؤثر، جذابیت محصولاتی مانند اسلیم مکس اغلب باعث ایجاد حس کنجکاوی می‌شود. این مقدمه چشم‌انداز انتظارات را بررسی می‌کند، با هدف پاسخگویی به این سؤال: با اسلیم مکس چقدر می‌توان انتظار کاهش وزن را در یک ماه داشت؟ همانطور که ما وعده‌ها و واقعیت‌های مرتبط با این محصول را بررسی می‌کنیم، مهم است که توجه داشته باشیم که نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد. در این کاوش به ما بپیوندید و تأثیر بالقوه اسلیم مکس بر کاهش وزن را روشن کنید و بر اهمیت یک رویکرد جامع برای دستیابی به نتایج پایدار و سالم تأکید کنید.

اسلیم مکس چیست؟

اسلیم مکس چیست؟

در این بخش از مقاله‌ی قرص اسلیم مکس در ماه چقدر لاغر می‌کند؟ قصد داریم بگوییم که اسلیم مکس چیست؟

اسلیم مکس یک قرص لاغری گیاهی تولید شرکت قائم دارو است که هر کپسول آن حاوی ۲۰۰ میلی گرم عصاره خشک برگ چای سبز، ۱۰۰ میلی گرم دانه گشنیز، ۱۰۰ میلی گرم بذر رازیانه، ۱۰۰ میلی گرم ریشه کاسنی می‌باشد.

مکانیسم اثر کپسول اسلیم مکس قائم دارو

مکانیسم اثر کپسول اسلیم مکس قائم دارو

کپسول اسلیم مکس خاصیت چربی سوز ترموژنیک (تولید گرما بر اثر افزایش متابولیسم مواد غذایی) دارد که باعث افزایش متابولیسم چربی‌ها و در نتیجه کاهش وزن و لاغری می‌شود.

این دارو

 • حاوی ترکیبی به نام گالوکاتشین گالات ( EGCG) است که موجب از بین رفتن معجزه آسای چربی‌های بدن می‌شود. به این طریق که فعالیت آنزیم COMT را مهار می‌کند و سبب افزایش غلظت کاتکول آمین‌ها در سیتوزول سلول‌ها و افزایش سوخت و ساز آن‌ها در بدن می‌شود.
 • از طریق کاهش جذب روده‌ای گلوکز و کاهش متابولیسم کربوهیدرات‌ها در کاهش وزن و تناسب اندام مؤثر است.
 • از سنتز اسید‌های چرب در بدن جلوگیری می‌کند، از چربی‌های موجود در خون می‌کاهد و مانع از جذب چربی در روده می‌شود.
 • کمک به مهار آنزیم آمیلاز بزاق و روده می‌کند. این آنزیم مسئول هضم نشاسته است و با استفاده از این کپسول سرعت شکسته شدن نشاسته کاهش می‌یابد و در نتیجه قند خون با سرعت کمتری بالا می‌رود.

مزایای مصرف اسلیم مکس

مزایای مصرف اسلیم مکس

 • کاهش اشتها
 • افزایش سوخت و ساز بدن
 • کاهش جذب چربی
 • کاهش جذب قند
 • جلوگیری از فشار خون بالا
 • جلوگیری از بیماری‌های قلبی-عروقی
 • کاهش کلسترول بد خون (LDL)
 • افزایش کلسترول خوب (HDL)
 • کمک به سلامت کبد و دفع سموم
 • کمک به هضم غذا و بهبود مشکلات گوارشی مانند یبوست
 • کاهش وزن و لاغری
 • دفع چربی‌های زائد بدن
 • پیشگیری از افزایش وزن
 • آنتی‌اکسیدان و ضدسرطان

ترکیبات اسلیم مکس

ترکیبات اسلیم مکس

در این بخش از مقاله‌ی قرص اسلیم مکس در ماه چقدر لاغر می‌کند؟ قصد داریم تا ترکیبات این قرص را با شما به اشتراک بگذاریم. ترکیبات قرص اسلیم مکس عبارتند از:

رازیانه، ترکیبات اسلیم مکس

رازیانه، ترکیبات اسلیم مکس

یکی از ترکیبات اسلیم مکس رازیانه می‌باشد. از مزایای رازیانه می‌توان به سرعت بخشیدن سوخت و ساز بدن، کاهش احساس گرسنگی، پاکسازی خون و کمک به دفع سموم بدن اشاره کرد.

کاسنی، ترکیبات اسلیم مکس

کاسنی، ترکیبات اسلیم مکس

از دیگر ترکیبات اسلیم مکس می‌توان به کاسنی اشاره کرد. کاسنی سرشار از فیبر است که به کاهش گرسنگی کمک می‌کند که این امر موجب لاغری در فرد می‌شود. لازم به ذکر است که مصرف کاسنی در افرادی که مزاج گرم دارند، باعث تعدیل طبع خواهد شد.

تخم گشنیز، ترکیبات اسلیم مکس

تخم گشنیز، ترکیبات اسلیم مکس

تخم گشنیز دارای کلسیم، فیبر رژیمی، آهن، سلنیوم، منگنز، منیزیم و دیگر مواد معدنی است که می‌تواند با رژیم متعادل به لاغری و از دست دادن وزن به مبتلایان به اضافه وزن بالا کمک کند.

چای سبز، ترکیبات اسلیم مکس

چای سبز، ترکیبات اسلیم مکس

از دیگر ترکیبات این قرص چای سبز است. از فواید چای سبز می‌توان به افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن، تجزیه سلول‌های چربی، افزایش سرعت کاهش وزن و … اشاره کرد.

قرص اسلیم مکس در ماه چقدر لاغر میکند؟

قرص اسلیم مکس در ماه چقدر لاغر می‌کند؟

افراد با استفاده از این قرص می‌توانند حدود ۳ تا ۵ کیلو کاهش وزن را تجربه کنند. البته همانطور که در بالا اشاره کردیم برای کاهش وزن بهتر شما باید کنار مصرف این قرص از یک رژیم متعادل و ورزش منظم پیروی کنید.

نحوه مصرف اسلیم مکس برای لاغری

نحوه مصرف اسلیم مکس برای لاغری

روزانه ۳ عدد کپسول اسلیم مکس باید مورد مصرف قرار گیرد. شما می‌توانید برای کاهش عوارض گوارشی احتمالی ناشی از چای سبز موجود در این کپسول، آن را به همراه شیر میل کنید.

لازم به ذکر است که مقدار مصرف اسلیم مکس ممکن است با در نظر گرفتن مقدار اضافه وزن شما قابل تغییر باشد، از این رو حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

نکته: استفاده از این کپسول را با زمان خواب خود تنظیم کنید، طوری که با ساعت خواب فاصله داشته باشد.

دوره مصرف قرص اسلیم مکس

دوره مصرف قرص اسلیم مکس

باید بگوییم که پاسخ به این سؤال به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال کسی که در کنار مصرف این قرص از یک رژیم متعادل و ورزش منظم پیروی کند کاهش وزن بهتری را تجربه می‌کند.

ناگفته نماند که هیچ محدودیتی برای زمان مصرف اسلیم مکس تعریف نشده است و تا رسیدن به وزن دلخواه، می‌توان طبق دستور از اسلیم مکس استفاده کرد. فقط در مواردی که شرایط منع مصرف، احتیاط مصرف، عوارض یا مصرف دارو‌های همزمان در مورد شما صدق می‌کند، بهتر است قبل از مصرف اسلیم مکس با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

آیا اسلیم مکس عوارض جانبی دارد؟

آیا اسلیم مکس عوارض جانبی دارد؟

تقریباً می‌توان گفت که اسلیم مکس هیچ نوع عارضه جانبی را برای شما ایجاد نمی‌کند مگر اینکه به ترکیبات گیاهی موجود در آن حساسیت داشته باشید. در صورت استفاده بیش از حد توصیه شده کپسول اسلیم مکس ممکنه است عوارض جانبی مانند تپش قلب، بی خوابی، سرگیجه و بی قراری را به همراه داشته باشد.

ناگفته نماند که افرادی که دارو‌های کاهنده فشار خون، کاهنده قند خون و ضد انعقاد خون استفاده می‌کنند و یا مبتلا به بیماری‌های کلیوی هستند، تنها زیر نظر پزشک می‌توانند اسلیم مکس را مورد مصرف قرار دهند.

به علت وجود عصاره چای سبز در ترکیبات اسلیم مکس افرادی که ضعف سیستم کاردیوواسکولار دارند و همچنین در بیماران کلیوی و یا پرکاری تیروئید و بیماران دارای مشکلات روانی مانند ترس و نگرانی شدید، با احتیاط مصرف شود، همچنین افرادی که دارو‌های آنتی کواگولانت مصرف می‌کنند یا مشکل کبدی دارند، قبل از مصرف این دارو با پزشک خود مشورت کنند.

 تداخل دارویی اسلیم مکس

 تداخل دارویی اسلیم مکس

 به علت وجود عصاره چای سبز در ترکیبات اسلیم مکس و باند شدن تانن‌های چای سبز با ساختار شیمیایی دارو‌های آلکالین، جذب مجدد این دارو‌ها ممکن است دچار تأخیر گردد.

و در نهایت

هدف تیم بررسی قرص اسلیم مکس در ماه چقدر لاغر می‌کند، بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. اسلیم مکس یکی از مجبوب‌ترین دارو‌های لاغری بوده که شما می‌توانید با استفاده از آن در کنار یک رژیم متعادل و ورزش منظم به وزن ایده‌آل خود برسید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

در صورتی که نیاز به گرفتن مشاوره در باره عمل اسلیو معده دارید فرم زیر را پر کنید. همچنین می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

دکتر سید مرتضی موسوی نائینی

متخصص جراحی چاقی و متابولیک

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *